Volvo S60 T8 Polestar Engineered piedāvā abonēšana


Volvo ir labi pazīstams visā pasaulē ar savām kravas automašīnām un īpašajiem transportlīdzekļiem. Kas attiecas uz vieglajām automašīnām, lietas ir nedaudz atšķirīgas. Jo īpaši zīmols jūtas lieliski Eiropā, savukārt ASV tas jūtami zaudē citiem uzņēmumiem. Zviedri nevēlas tikt galā ar šo lietu stāvokli, un tāpēc viņi nopietni uzņemas Ziemeļamerikas tirgu un uzsāk tur abonēšanas pakalpojumu.
LV / Volvo
Lasīt tālāk

Volvo pārņems Geely SEA tehnoloģiju


Kā jūs droši vien zināt, Volvo 100% savu vieglo automašīnu klāsta ražo Ķīnā Geely rūpnīcā. Vēl nesen ķīniešu montieri izpildīja tikai pasūtījumus no augšas un metodiski veidoja automašīnas pēc no Eiropas atsūtītajiem rasējumiem. Tomēr tagad, kad Ķīnas auto industrija ir stingri uz kājām un paši zviedri nekautrējas aizņemties tehnoloģijas saviem pasažieru modeļiem.
LV / Volvo
Lasīt tālāk

Flagmanis Volvo XC90 ir piedzīvojis nelielu jauninājumu


Pilna izmēra krosovers Volvo XC90 nesen piedzīvoja pāreju uz otro paaudzi. Turklāt jauninājumu saraksts šķita diezgan trūcīgs pat bēdīgi slavenajiem zviedru autoražotāja faniem. Iespējams, modernizācijas pieticību ietekmēja koronavīrusa pandēmija, kas tajā brīdī Eiropā bija kulminācija, taču fakts paliek fakts. Protams, Volvo, uzmanīgs auditorijas lūgumiem, vienkārši nevarēja atstāt visu, kā tas bija, un piedāvāja jaunu uzlabojumu.
LV / Volvo
Lasīt tālāk

Crossover Volvo XC60 ir gudrāks, pateicoties Google


Krosovers Volvo XC60, kas tika izlaists pagājušajā gadā, ir gudrāks, pateicoties aprīkojuma uzlabojumiem. Turklāt jaunināšanā palīdzēja Google programmētāji un inženieri, kuri daudz zina par augstajām tehnoloģijām un kuru rīcībā ir funkcionāla Android operētājsistēma. Tieši uz šīs OS bāzes darbojas jaunais Sensus mediju centrs, kas spēs iepriecināt vadītāju un pasažierus ne tikai ar izklaides iespējām, bet arī ar virkni noderīgu aplikāciju.
LV / Volvo
Lasīt tālāk

Volvo V90 universāls izcēlās tikai ar savu izskatu


S90 sedana kolēģis ar nosaukumu Volvo V90 no tā priekšteča atšķīrās tikai ar ārējiem datiem. Tajā pašā laikā ģimenes automašīna, šķiet, ieguva premium līmeņa interjeru un lielisku dzinēju klāstu. Turklāt hibrīda versijas klātbūtne automašīnai ar garu garenbāzi, kas var lepoties ar spēkstaciju ar kopējo atdevi zem 410 ZS, darbojas kā galīgā kombinācija!
LV / Volvo
Lasīt tālāk

Universāls Volvo V60 Cross Country devās uz sēriju


Vilinošais jaunais Volvo V60 Cross Country universālis tiek sākts sērijveida ražošanā. Mēs runājam par apvidus automašīnu, kas var efektīvi pārvietoties pa nelīdzenu reljefu un iepriecināt tā īpašnieku ar paaugstinātu komfortu. Papildus visu riteņu piedziņai un astoņu pakāpju automātiskajai pārnesumkārbai Volvo inženieriem ir ar ko pārsteigt mūsdienu izlutināto autobraucēju, kurš, šķiet, jau ir redzējis visu pasaulē.
LV / Volvo
Lasīt tālāk

Vēl viens Volvo V40 sola vairāk radošuma


Volvo V40, kas ir pilna izmēra hečbeks, trūkst zvaigžņu no debesīm un piedāvā zīmola cienītājiem vidējo līmeni pēc tās pašas markas standartiem. Tajā pašā laikā modeļa zemās izmaksas salīdzinājumā ar augstākās klases sedaniem un krosoveriem ļauj tam būt ļoti pieprasītam dzimtajā Eiropā. Pagājušajā gadā vien tika pārdoti aptuveni 190 tūkstoši šādas komplektācijas automašīnu, tāpēc Volvo nevarēja atstāt šo modeli bez uzmanības.
LV / Volvo
Lasīt tālāk