Volvo XC40 aicina ar drošību » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo XC40 aicina ar drošību

Papildus ekoloģijai zviedru uzņēmuma Volvo inženieri, dizaineri un dizaineri burtiski ir apsēsti ar savu automašīnu drošību. Zviedri ar kaut kādu maniakālu apsēstību ievieš neskaitāmus gaisa spilvenus, pastiprinātu virsbūvi, progresīvus vadītāja palīgus ar neprātīgu aizsardzību un daudzas citas iespējas.
Kopumā šodien runāsim par jauno Volvo XC40 elektrisko krosoveru, pareizāk sakot, tā modernizāciju, kas elektromobiļa drošībā ienesis daudz jauna. Pirmkārt, kārtējo reizi tika uzlabota modeļa virsbūve, kas tika izstrādāta datorā, ņemot vērā dažādu situāciju simulāciju, tostarp pilnīgu automašīnas apgāšanos.

Tika pievienoti arī papildu spilveni aizmugurējai pasažieru rindai, ar ko var lepoties ne katrs, pat augstākās klases auto, nemaz nerunājot par gluži premium krosoveriem un sedaniem.
Beidzot mums tika pastāstīts par kārtējo jaunās paaudzes asistentu partiju, ko var saukt par teju pilnvērtīgu autopilotu. Viņi paši lems par pieļaujamo maksimālā ātruma līmeni, kā arī piedāvās optimālāko braukšanas programmu jebkurā satiksmes situācijā.
LV / Volvo


Komentāri 1

stabilizat_skMt
stabilizat_skMt от 16 ноября 2023 00:08
Инверторные стабилизаторы напряжения являются незаменимыми устройствами для защиты электронной аппаратуры от перепадов напряжения и обеспечения стабильного питания. Они широко применяются в домашних условиях, офисах, медицинских учреждениях, промышленных предприятиях и других местах, где стабильность напряжения критична для работы оборудования. стабилизаторы напряжения и тока http://www.stabilizatory-napryazheniya-1.ru.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив