Volvo Concept Recharge demonstrē elektrisko automašīnu jaudu » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo Concept Recharge demonstrē elektrisko automašīnu jaudu

Volvo jau gadiem ilgi ražo elektromobiļus, un tam pat ir pioniera reputācija šajā jomā. Jo īpaši visam uzņēmuma modeļu klāstam līdz 2026. gadam būtu jāpāriet uz elektrisko vilci, kas ir lielisks rādītājs tam, cik ļoti zviedri novērtē vides stāvokli un nosaka pareizās tendences pasaules autobūves nozarei.

Ja pirmie zīmola elektriskie automobiļi jau bija pazīstami XC40 Recharge, C40 Recharge, tad mūsu šodienas viesis paver durvis uz gaišāku nākotni. Volvo Concept Recharge autobraucējiem sola daudz interesantu jauninājumu, par ko mēs runāsim tālāk.

Pirmkārt, uzreiz izceļas automašīnas modernais izskats un minimālisma stilā ieturētā iekšējā apdare. Diemžēl vai par laimi šī virziena mode neapgāja Volvo dizainerus, kuri līdz pēdējam saglabāja uzticību klasiskajam dizaina stilam. Lai kā arī būtu, modelis izskatās interesants un pat atpazīstams, jo tam piemīt zīmola iezīmes.
Tehniskā ziņā automašīna var piedāvāt 800 kilometrus garu WLTP ciklu, viedu multimediju sistēmu, kas ļauj kontrolēt katru elektromobiļa aspektu, pateicoties uzlabotām operētājsistēmām un samazinātam uzlādes ātrumam, pateicoties jaunu litija jonu elementu izmantošanai.
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив