Volvo XC100 Recharge kļūs par XC90 luksusa versiju » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo XC100 Recharge kļūs par XC90 luksusa versiju

Volvo noteikti zina, kā izgatavot pirmās klases automašīnas. Tajā pašā laikā lielāko daļu zīmola klāsta pārstāv mūsdienīgi augstas kvalitātes krosoveri. Apmēram puse no tiem jau ir pārgājuši uz hibrīda sliedēm vai kļuvuši elektriski. Līdz 2030. gadam Volvo plāno pilnībā atteikties no iekšdedzes dzinēja, izvēloties elektrību.
Pagājušajā gadā krosovers XC90 aizrāva autobraucējus ar izcilu izskatu un pieklājīgu tehnisko aprīkojumu. Šobrīd tiek izstrādāta jauna Volvo XC 100 versija, kas būs daudz labāka par iepriekš minēto auto.

Volvo XC 100 iegūs izcilu autopilotu ar kamerām un lidaru. Turklāt modelis varēs lepoties ar augstākās klases apdari un aktīviem vadītāja palīgiem. Tie strādās arī pie pasīvās drošības, pastiprinot daudzus virsbūves elementus ar īpašu alumīnija sakausējumu.
Protams, krosovers izrādījās ārkārtīgi kuriozs. Tā uzlabotā iekšējā apdare un izskats veicina patīkamus tālsatiksmes braucienus. Pagaidām nav precīzi zināms, cik jaunais auto maksās, taču tā cenai vajadzētu krietni pieaugt, salīdzinot ar to pašu XC90, kas veidoja jaunuma pamatu.
Больше информации об этом исходном текстеЧтобы получить дополнительную информацию, введите исходный текст
Отправить отзыв
Боковые панели
История
Сохраненные
Предложить перевод
Удалить ис
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив