Войти
Закрыть

Volvo XC100 Recharge kļūs par XC90 luksusa versiju

LV / Volvo


Volvo noteikti zina, kā izgatavot pirmās klases automašīnas. Tajā pašā laikā lielāko daļu zīmola klāsta pārstāv mūsdienīgi augstas kvalitātes krosoveri. Apmēram puse no tiem jau ir pārgājuši uz hibrīda sliedēm vai kļuvuši elektriski. Līdz 2030. gadam Volvo plāno pilnībā atteikties no iekšdedzes dzinēja, izvēloties elektrību.

Volvo XC100 Recharge станет люкс версией XC90

RU / Volvo XC 90


Компания Volvo определённо умеет делать первоклассные автомобили. При этом большая часть модельного ряда бренда представлена современными высококачественными кроссоверами. Примерно половина из них уже перешла на гибридные рельсы или стала электрической. К 2030 году Volvo намерена полностью отказаться от ДВС в пользу электричества.

Volvo un DiDi izstrādā taksometru pakalpojumus

LV / Volvo


Volvo un DiDi izstrādā jaunu robotizētu taksometru platformu. To rakstīja vairāki vadošie Eiropas žurnāli, kas veltīti automašīnām un transportlīdzekļu tehnoloģijai. Kā liecina dati, Volvo jau ir parakstījis sadarbības līgumu ar DiDi Autonomous Driving, kas pēdējos gados nodarbojas ar autopilota sistēmu un ar to saistīto infrastruktūru attīstību.

Volvo и DiDi разрабатывают сервис такси

RU / Volvo новости


Volvo и DiDi разрабатывают новую платформу для роботизированного такси. Об этом написал ряд ведущих европейских журналов, посвященных автомобилям и технологиям автотранспорта. Согласно приведенным данным, в компании Volvo уже подписали договор о сотрудничестве с подразделением DiDi Autonomous Driving, которая в последние годы занималась разработкой систем автопилотирования и соответствующей инфраструктуры.

Pēc atjaunināšanas Volvo XC90 ir sadārdzinājusies

LV / Volvo


Crossover Volvo XC90 nesen tika visaptveroši atjaunināts Eiropas tirgum. Tajā pašā laikā automašīnas izmaksas pieauga par divdesmit procentiem, salīdzinot ar iepriekšējām cenām. Tomēr uzņēmuma vadītāji skaidroja, kas izraisījis tik būtisku cenu lēcienu un par ko Eiropas autobraucējiem nāksies piemaksāt.

Volvo XC90 подорожал после обновления

RU / Volvo XC 90


Кроссовер Volvo XC90 недавно комплексно обновился для европейского рынка. При этом стоимость автомобиля возросла на двадцать процентов по сравнению с прошлыми ценами. Впрочем, менеджеры компании пояснили, с чем связан такой существенный скачок цен и за что придется доплатить европейским автомобилистам.

Volvo C40 Recharge elektromobilis gatavs ražošanai

LV / Volvo


Volvo C40 Recharge ir jauns elektroauto no Zviedrijas, kas skaistuma cienītājus iepriecinās ar estētiski pievilcīgu virsbūvi un minimālistisku, stingru interjeru. Tehniskā aprīkojuma ziņā elektromobilis var lepoties arī ar pirmās klases iekšpusi, tāpēc par šo auto mums ir daudz ko teikt.

Электрокар Volvo C40 Recharge готов в серию

RU / Volvo V 40


Volvo C40 Recharge – новый электрокар из Швеции, который порадует ценителей прекрасного эстетически приятным кузовом и минималистичным строгим салоном. В плане технического оснащения электромобиль также может похвастать первоклассными внутренностями, так что нам есть, что рассказать о данном автомобиле.

Volvo S60 sedans iepriecinās ar savu atgriešanos

LV / Volvo


Jaunais trešās paaudzes Volvo S60 sedans beidzot ir sasniedzis sērijveida ražošanu. Modelim ir izskatīgs dizains, kas atbilst labākajām Volvo koncerna tradīcijām, kā arī pieklājīga videi draudzīgu dzinēju līnija. Starp citu, tajā nav dīzeļu, kas liecina, ka tie neatbilst paša uzņēmuma augstajiem izmešu standartiem.

Седан Volvo S60 порадует своей отдачей

RU / Volvo S 60


Новый седан Volvo S60 третьего поколения, наконец, добрался до серийного производства. Модель отличилась приятным глазу дизайном, в лучших традициях концерна Volvo, а также приличной линейкой экологичных моторов. К слову дизелей в ней нет, что говорит об их несоответствии высоким стандартам выбросов самой компании.

В будущее В прошлое

Навигация

Полная версия сайта
  Рейтинг@Mail.ru   Яндекс.Метрика