Войти
Закрыть

Elektriskais Volvo XC60, ko raksturo komforts

LV / Volvo


Volvo turpina sistemātiski izstrādāt elektriskos transportlīdzekļus un pārveido vairāk savu vadošo modeļu par elektrisko vilci. Šajā ziņā mēs runāsim par Volvo XC60, kas nesen kļuva par pilnvērtīgu elektromobili. Papildus pārsteidzošajam tehniskajam aprīkojumam modelis lepojas ar elegantu interjeru un ērtu iespēju pārpilnību.

Электрический Volvo XC60 отметился комфортом

RU / Volvo XC 60


Volvo продолжает планомерно осваивать электромобили и переводит все больше своих флагманских моделей на электротягу. В этой новости мы поговорим о Volvo XC60, который недавно стал полноценным электрокаром. Помимо потрясающего технического оснащения, модель сможет похвастать шикарным салоном и обилием комфортных опций.

Volvo ierobežos maksimālo ātrumu līdz 180 km/h.

LV / Volvo


Autoražotājs Volvo ir nolēmis ierobežot maksimālā ātruma griestus visam tā klāstam. Runa ir par skaitļiem aptuveni 180 kilometru stundā, ko nepārvarēs pat ļoti jaudīgiem V8 dzinējiem ar vairākiem simtiem zirgu. Šo lēmumu nosaka to autovadītāju drošība, kuri var pārkāpt ātrumu, pakļaujot sevi un citus nāvējošām briesmām.

Volvo ограничит максимальную скорость до 180 км/ч.

RU / Volvo новости


Автопроизводитель Volvo решил ограничить потолок максимальной скорости для всего своего модельного ряда. Речь идет о цифрах порядка 180 километров в час, которые станут не преодолеваемым приделом даже для очень мощных V8 моторов с несколькими сотнями лошадей на борту. Такое решение продиктовано безопасностью водителей, которые могут нарушать скоростной режим, подвергая себя и окружающих смертельной опасности.

Volvo zīmols radīs savus elektromotorus

LV / Volvo


Volvo pakāpeniski atsakās no ICE automašīnām par labu elektromobiļiem. Tajā pašā laikā ražotājam būs nepieciešams milzīgs skaits akumulatoru un elektromotoru, kas tiek uzstādīti elektriskajos transportlīdzekļos. Ja citi uzņēmumi pērk šīs sastāvdaļas no trešo pušu ražotājiem, tad Volvo gadījumā mēs runājam par pilnīgu pašpietiekamību.

Марка Volvo будет создавать собственные электромоторы

RU / Volvo новости


Компания Volvo постепенно отказывается от автомобилей с ДВС в пользу электрокаров. При этом производителю потребуется огромное количество аккумуляторных батарей и электромоторов, которые устанавливаются в электромобили. Если прочие компании закупают данные компоненты у сторонних производителей, то в случае с Volvo речь идет о полном самообеспечении.

Volvo XC100 Recharge kļūs par XC90 luksusa versiju

LV / Volvo


Volvo noteikti zina, kā izgatavot pirmās klases automašīnas. Tajā pašā laikā lielāko daļu zīmola klāsta pārstāv mūsdienīgi augstas kvalitātes krosoveri. Apmēram puse no tiem jau ir pārgājuši uz hibrīda sliedēm vai kļuvuši elektriski. Līdz 2030. gadam Volvo plāno pilnībā atteikties no iekšdedzes dzinēja, izvēloties elektrību.

Volvo XC100 Recharge станет люкс версией XC90

RU / Volvo XC 90


Компания Volvo определённо умеет делать первоклассные автомобили. При этом большая часть модельного ряда бренда представлена современными высококачественными кроссоверами. Примерно половина из них уже перешла на гибридные рельсы или стала электрической. К 2030 году Volvo намерена полностью отказаться от ДВС в пользу электричества.

Volvo un DiDi izstrādā taksometru pakalpojumus

LV / Volvo


Volvo un DiDi izstrādā jaunu robotizētu taksometru platformu. To rakstīja vairāki vadošie Eiropas žurnāli, kas veltīti automašīnām un transportlīdzekļu tehnoloģijai. Kā liecina dati, Volvo jau ir parakstījis sadarbības līgumu ar DiDi Autonomous Driving, kas pēdējos gados nodarbojas ar autopilota sistēmu un ar to saistīto infrastruktūru attīstību.
В будущее В прошлое

Навигация

Полная версия сайта
  Рейтинг@Mail.ru   Яндекс.Метрика