Войти
Закрыть

Volvo XC40 aicina ar drošību

LV / Volvo


Papildus ekoloģijai zviedru uzņēmuma Volvo inženieri, dizaineri un dizaineri burtiski ir apsēsti ar savu automašīnu drošību. Zviedri ar kaut kādu maniakālu apsēstību ievieš neskaitāmus gaisa spilvenus, pastiprinātu virsbūvi, progresīvus vadītāja palīgus ar neprātīgu aizsardzību un daudzas citas iespējas.

Volvo XC40 поманит безопасностью

RU / Volvo новости


Помимо экологии инженеры, конструкторы и дизайнеры шведской компании Volvo буквально помешаны на вопросах безопасности своих автомобилей. Многочисленные подушки безопасности, усиленный кузов, продвинутые ассистенты водителя с защитой от дурака и многие другие опции внедряются шведами с какой-то маниакальной одержимостью.

Volvo S60 T8 Polestar Engineered piedāvā abonēšana

LV / Volvo


Volvo ir labi pazīstams visā pasaulē ar savām kravas automašīnām un īpašajiem transportlīdzekļiem. Kas attiecas uz vieglajām automašīnām, lietas ir nedaudz atšķirīgas. Jo īpaši zīmols jūtas lieliski Eiropā, savukārt ASV tas jūtami zaudē citiem uzņēmumiem. Zviedri nevēlas tikt galā ar šo lietu stāvokli, un tāpēc viņi nopietni uzņemas Ziemeļamerikas tirgu un uzsāk tur abonēšanas pakalpojumu.

Volvo S60 T8 Polestar Engineered предложен по подписке

RU / Volvo S 60


Компания Volvo хорошо известна по всему миру благодаря свои грузовым автомобилям и спецтехнике. Что касается легковых моделей, то с этим дела обстоят несколько иным образом. В частности бренд отлично себя чувствует в Европе, в то время как в США заметно проигрывает другим компаниям. Смеряться с таким положением вещей шведы не желают, а потому всерьез берутся за рынок Северной Америки и запускают там подписочный сервис.

Volvo pārņems Geely SEA tehnoloģiju

LV / Volvo


Kā jūs droši vien zināt, Volvo 100% savu vieglo automašīnu klāsta ražo Ķīnā Geely rūpnīcā. Vēl nesen ķīniešu montieri izpildīja tikai pasūtījumus no augšas un metodiski veidoja automašīnas pēc no Eiropas atsūtītajiem rasējumiem. Tomēr tagad, kad Ķīnas auto industrija ir stingri uz kājām un paši zviedri nekautrējas aizņemties tehnoloģijas saviem pasažieru modeļiem.
В будущее В прошлое

Навигация

Полная версия сайта
  Рейтинг@Mail.ru   Яндекс.Метрика