Cyan Racing puiši no Volvo P1800 izgatavoja pilnvērtīgu retro automašīnu » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Cyan Racing puiši no Volvo P1800 izgatavoja pilnvērtīgu retro automašīnu

Neliela skaņošanas studija Cyan Racing piedāvā jaunu dizainu ar retro garšu. Automašīnas pamats bija Volvo P1800 bāze, kuras virsbūve tika īpaši "novecojusi", piešķirot vintage formas. Man jāatzīst, ka jaunums izskatās patiešām iespaidīgs.
Kā iedvesmas avots dizaineriem 1964. gada Volvo P1800 kalpoja kā iedvesmas avots, kas tika pārsūknēts ar mūsdienīgiem sporta ķermeņa komplektiem un aprīkojumu. Automašīnā viss tiek regulēts un pielāgots. Sākot no riteņu izlīdzināšanas leņķiem līdz atsitiena un saspiešanas amortizatoriem. Jūs pat varat pielāgot atbilstības pakāpi un pielāgot aizmugurējo stabilizatoru sānu stabilitāti.

Automašīnas svars ir 990 kg, kamēr sacīkšu trasē tā ir diezgan stabila. Zem pārsega mūs sagaidīs 2,0 litru divrindu dzinējs. Volvo S60 TC1 ražo 400 ZS un 455 Nm griezes momentu, cieši sadarbojoties ar piecu pakāpju manuālo pārnesumkārbu no Holingera.

Tāpat automašīna ir aprīkota ar progresīvām AP Racing bremzēm, kurām ir perforēti rotori, un 362 un 330 mm. Masīvie riteņi ir aprīkoti ar 235/40 R18 riepām priekšā un 265/35 R18 aizmugurē.

Kopumā jaunums izskatās ļoti ēstgribu, un tā tirāža ļaus turīgiem kolekcionāriem sacensties par šādas bezdelīgas iegādi savā arsenālā.
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив