Elektriskais Volvo XC60, ko raksturo komforts » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Elektriskais Volvo XC60, ko raksturo komforts

Volvo turpina sistemātiski izstrādāt elektriskos transportlīdzekļus un pārveido vairāk savu vadošo modeļu par elektrisko vilci. Šajā ziņā mēs runāsim par Volvo XC60, kas nesen kļuva par pilnvērtīgu elektromobili. Papildus pārsteidzošajam tehniskajam aprīkojumam modelis lepojas ar elegantu interjeru un ērtu iespēju pārpilnību.
Sākotnēji benzīna Volvo XC60 jau iezīmējās ar hibrīda versiju ar diezgan jaudīgu 407 ZS spēkstaciju. un 640 ņūtonmetru griezes moments. Tagad modelis vispār ir kļuvis par pilnvērtīgu elektromobili, kas priecē ar divu motoru klātbūtni uzreiz, pa vienam katrai asij.

Abi dzinēji kopā saražo 240 ZS, kas, protams, ir daudz mazāk nekā hibrīdam vai benzīna krosoveram, taču joprojām ir vairāk nekā pietiekami jebkuram vidēja izmēra SUV. Ne mazāk veiksmīgs bija vilciena dizains, kas tika papildināts ar jauniem virsbūves elementiem, diskiem, optiku un visuresošo radiatora režģi.
Turklāt automobiļa interjerā ir pietiekami daudz jauninājumu. Iekšpusē pircēji sagaida jaunu multimediju sistēmu ar lielu skārienekrāna ekrānu, ērtiem krēsliem ar galvas balstiem un sānu muguras atbalstu, pilnībā digitālu kārtīgu un daudzfunkcionālu stūri. No ērtajām iespējām: trīs zonu klimata kontrole, sēdekļa un stūres regulēšana, viedtālruņa bezvadu uzlāde, kā arī kruīza kontrole, kas funkcionalitātē atgādina progresīvu autopilotu.
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив