Volvo zīmols radīs savus elektromotorus » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo zīmols radīs savus elektromotorus

Volvo pakāpeniski atsakās no ICE automašīnām par labu elektromobiļiem. Tajā pašā laikā ražotājam būs nepieciešams milzīgs skaits akumulatoru un elektromotoru, kas tiek uzstādīti elektriskajos transportlīdzekļos. Ja citi uzņēmumi pērk šīs sastāvdaļas no trešo pušu ražotājiem, tad Volvo gadījumā mēs runājam par pilnīgu pašpietiekamību.
Tiesa, godīgi jāatzīmē, ka kopš 2011. gada līdz pat šai dienai Volvo izmanto vācu kompānijas Siemens dzinējus. Jo īpaši tā jaunākais vadošais XC40 Recharge pārvietojas ar Siemens dzinējiem un jūtas diezgan labi. Tomēr motoru pirkšana sānos nav lēts prieks.

Šo ekonomisko iemeslu dēļ Volvo vadības komanda nolēma Šanhajā, Ķīnā, uzbūvēt savu rūpnīcu elektromotoru montāžai. Uzņēmums ražos galvenokārt asinhronos maiņstrāvas motorus, kas šobrīd tiek uzskatīti par sava veida nozares standartu.
Pagaidām jaunā ražotne ir sagatavošanas stadijā būvniecībai. Tā paredzamā ražošanas jauda ir aptuveni simts tūkstoši elektromotoru gadā. Ar to vajadzētu pietikt pirmajai reizei, bet nākotnē būs nepieciešams ievērojami paplašināt ražošanu.
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив