Volvo S60 sedans iepriecinās ar savu atgriešanos » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo S60 sedans iepriecinās ar savu atgriešanos

Jaunais trešās paaudzes Volvo S60 sedans beidzot ir sasniedzis sērijveida ražošanu. Modelim ir izskatīgs dizains, kas atbilst labākajām Volvo koncerna tradīcijām, kā arī pieklājīga videi draudzīgu dzinēju līnija. Starp citu, tajā nav dīzeļu, kas liecina, ka tie neatbilst paša uzņēmuma augstajiem izmešu standartiem.
Arī pati benzīna dzinēju līnija nav bagāta un to pārstāv trīs spēka agregāti, no kuriem interesantākais ir četrinieks ar turbokompresoru ar 190 ZS. un 300 ņūtonmetru griezes momentu. Visi dzinēji strādā ar astoņu pakāpju automātu, kas nodrošina modelim maksimālu gludumu.

Es vēlos arī īsi atzīmēt automašīnas izskatu un ārpusi. Izskats veidots pēc labākajām jaunākās paaudzes krosoveru tradīcijām un estētikas ziņā var konkurēt ar virsbūvēm no BMW. Savukārt salons veidots izteikti minimālistiskā stilā, kas var nebūt pa prātam katram premium segmenta cienītājam.
Kopumā Volvo S60 ir lielisks sedans ar videi draudzīgu dzinēju un satriecošu izskatu. Un, lai gan modeļa izmaksas ir augstas pēc vidēja budžeta segmenta standartiem, kvalitātes līmenis, ar kādu tas piesaista patērētāju, diezgan atbilst cenu zīmei.
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив