Zviedru mīlestība pret Volvo beigusies » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Zviedru mīlestība pret Volvo beigusies

Pirmo reizi pēdējā pusgadsimta laikā Volvo vairs navvispārdotākais auto zīmols savā dzimtenē Zviedrijā - to apsteidzis Volkswagen. 


Zviedrijas autoindustrijas dati liecina, ka 2016.gadārekordlielus pārdošanas apjomus sasniedzis VW Golf, ieņemot 6% no valsts autotirgus. Tikmēr trīs populārākie Volvo modeļi – V70, S90 un V90 – kopā ieņēmuši vien5,7% no Zviedrijas auto tirgus. 


Tikmēr 22% zviedru joprojām brauc ar Volvo, tādā veidāatspoguļojot nacionālo lepnumu par kvalitātes reputāciju 90 gadus senajamzīmolam, kas kopš 2010.gada pieder ķīniešiem. 


Volkswagen izdevies apsteigt Volvo pat neraugoties uz tādēvētās Dīzeļgeitas skandālu, kas vēl pirms gada lika apšaubīt vācu koncernapārdošanas apjomu prognozes. Tomēr intensīvās VW sabiedrisko attiecību kampaņas,kas vērstas uz apņemšanos pievērsties elektroauto attīstībai, likušas pircējiemaizmirst 2015.gadā piedzīvoto atklāsmi, ka VW centušies apkrāpt ASV emisijuregulas. 


Volvo bija pārdotākais auto zīmols Zviedrijā 54 gadus novietas. Pēdējā reize, kad pārdošanas apjomu virsotni ieņēma kāds cits zīmols,bija 1962.gadā un arī tad tas bija Volkswagen. 


http://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6288/zviedru-milestiba-pret-volvo-beigusies
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив