Volvo XC40 Recharge ienāca Eiropas tirgū » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo XC40 Recharge ienāca Eiropas tirgū

Elektrisko Volvo XC40 Recharge sāka masveida ražošanā Eiropā. Automašīna ir dabiska Volvo XC60 T8 un XC90 T8 hibrīdu attīstība, kas lepojās ar ļoti jaudīgām spēkstacijām un ērtu salonu. Jaunums pilnībā turpina šo tradīciju, piedāvājot klientiem pienācīgu un modernu elektromobili.
Zem XC40 Recharge pārsega uzreiz tika novietots pāris elektromotoru, kas var paātrināt graciozo krosoveru no nulles līdz simtiem iespaidīgās 4,9 sekundēs. Tajā pašā laikā maksimālā ātruma griesti ir programmatiski ierobežoti un ir 180 kilometri stundā, kas kopumā ir pietiekami gandrīz jebkura autobraucēja acīm.

Interjers, kā arī jaunuma izskats ir veidots tradicionālā Volvo stilā ar minimālisma pieskaņu. Bez tā mūsdienu tirgus šķiet nekur. Tomēr Volvo dizaineri ir lieliski sagremojuši mūsdienu tendences un pielāgojuši tās savām vajadzībām, piedāvājot patiešām patīkamu un ērtu interjeru.
Aprīkojuma ziņā elektromobiļa pircēji varēs rēķināties ar multimediju sistēmu, daudzfunkcionālu stūri, apsildāmiem sēdekļiem un logiem, trīs zonu klimata kontroli, Wi-Fi moduli, viedtālruņu uzlādi un citām patīkamām lietām. Kopumā Volvo jaunums, kā vienmēr, priecē visos virzienos.
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив