Volvo un DiDi izstrādā taksometru pakalpojumus » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo un DiDi izstrādā taksometru pakalpojumus

Volvo un DiDi izstrādā jaunu robotizētu taksometru platformu. To rakstīja vairāki vadošie Eiropas žurnāli, kas veltīti automašīnām un transportlīdzekļu tehnoloģijai. Kā liecina dati, Volvo jau ir parakstījis sadarbības līgumu ar DiDi Autonomous Driving, kas pēdējos gados nodarbojas ar autopilota sistēmu un ar to saistīto infrastruktūru attīstību.
Tādējādi borta datoru ar lidariem un sensoriem, kā arī visu nepieciešamo infrastruktūru, tostarp mākoņserverus ar neironu tīkliem, nodrošinās DiDi Autonomous Driving puiši. Tajā pašā laikā zviedri nodrošinās projektu ar jūrascūciņām, saskaroties ar jaunākās paaudzes krosoveriem.

Desmit Volvo XC90 modeļi tiks aprīkoti ar visu nepieciešamo aprīkojumu un tiks veikti cauri neskaitāmiem testiem, līdz sistēma darbosies kā smalki noregulēts Šveices pulkstenis. Pēc tam pieejamo automašīnu parks tiks paplašināts līdz vairākiem simtiem vienību.
Pats projekts ir vērsts uz Kalifornijas tirgu, kur gandrīz nedalīti valda vietējais gigants Uber. Starp citu, šim uzņēmumam ir arī tālejoši plāni robotizētas taksometru sistēmas izveides jomā, tomēr šī ir tēma pavisam citam materiālam.
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив