Pēc atjaunināšanas Volvo XC90 ir sadārdzinājusies » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Pēc atjaunināšanas Volvo XC90 ir sadārdzinājusies

Crossover Volvo XC90 nesen tika visaptveroši atjaunināts Eiropas tirgum. Tajā pašā laikā automašīnas izmaksas pieauga par divdesmit procentiem, salīdzinot ar iepriekšējām cenām. Tomēr uzņēmuma vadītāji skaidroja, kas izraisījis tik būtisku cenu lēcienu un par ko Eiropas autobraucējiem nāksies piemaksāt.
Patiesībā benzīna SUV ar kaut labiem un videi draudzīgiem, bet tomēr benzīna dzinējiem ir koncerna strupceļš. Par to jo īpaši liecina Volvo īpašnieku nodoms līdz 2030. gadam pilnībā pāriet uz elektrisko vilci.

Iespējams, šī iemesla dēļ šasijas ziņā jauninājumi nav gaidāmi. Lielākā daļa uzlabojumu tika vērsti uz automašīnas virsbūvi un interjeru, kas patiešām sāka izskatīties labāk un modernāk. Jauni 19 collu riteņi, vairākas ekskluzīvas virsbūves krāsas, uzlaboti elektroniski regulējami atpakaļskata spoguļi un daudzi citi sīkumi.
Salonā tika atjaunināta multimediju sistēma, nodrošinot to ar augstākas kvalitātes ekrānu ar lielāku diagonāli. Un pati sistēma ir ieguvusi ievērojamu skaitu mūsdienu nepieciešamo funkciju, kas ir pieejamas pat visvienkāršākajā konfigurācijā. Faktiski visi šie jauninājumi kopā veido Volvo XC90 jaunās izmaksas.
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив