Volvo atkal atsauc automašīnas servisam » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo atkal atsauc automašīnas servisam

Volvo aizrautīgi vērtē savu reputāciju un savu transportlīdzekļu kvalitāti. Un nemulsina fakts, ka 90 procenti no visiem prestižajiem šīs markas krosoveriem un sedaniem šodien tiek montēti Ķīnā saskaņā ar oficiālu licenci. Ražošanas līmeni uzrauga labākie Volvo speciālisti, kuri ir atbildīgi arī par pašu transportlīdzekļu izstrādi.

Neskatoties uz augsto kvalitātes līmeni, nejaušas situācijas joprojām notiek. Tātad Volvo 2015., 2017. un 2018. gadā jau tika atzīmēts masveida atsaukšanas uzņēmumos, kad markas automašīnas tika atzītas par bīstamām atklāto defektu dēļ. Pēc tam visi darbības traucējumi tika ātri novērsti uzņēmuma servisa centros, kas atrodas visā pasaulē.

Tas pats tagad sagaida Volvo īpašniekus. Runa ir par elektromobili C40 Recharge, kurā tika atrasts nepietiekami uzticams balstiekārtas stiprinājums. Rezultātā modelis var zaudēt dažas vienības aktīvas darbības laikā bezceļa apstākļos. Lai to novērstu, ir nepieciešams bez maksas apmeklēt servisa centrus un veikt bojāto komponentu nomaiņu.

Pārbaudīt savas automašīnas esamību bojāto automašīnu sarakstā varat, izmantojot oficiālo Volvo aplikāciju, kurā jānorāda transportlīdzekļa VIN numurs.

LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив