Volvo izvietos akcijas Stokholmā » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo izvietos akcijas Stokholmā

Volvo beidzot ir nobriedis savam pirmajam publiskajam piedāvājumam. IPO, kas ir šīs procedūras saīsinātais nosaukums, nenotiks Amerikas tirdzniecības vietās, kā tas bieži notiek, bet gan Stokholmā, kas ir šī zīmola dzimtene. Tomēr nav jāuztraucas, jo par vietni ir izvēlēts plaši pazīstamās biržas oficiālais departaments Nasdaq Stockholm.

Kopumā viņi plāno emitēt aptuveni 25 miljonus akciju par kopējo summu 2,9 miljardi USD. Šajā gadījumā būs pieejamas tikai parastās akcijas, kas nenodrošina iespēju saņemt dividendes. Par dividenžu akcijām informācijas pagaidām nav, taču kompānija norāda, ka neplāno tās emitēt.

IPO procedūrai būtu jāveicina stabila Zviedrijas zīmola attīstība, kā arī jāpalīdz piesaistīt investīcijas jaunu automašīnu projektēšanai un videi draudzīgas infrastruktūras izveidei. Uzņēmuma apņemšanās īstenot zaļos projektus ir iemantojusi uzņēmumam izcilu reputāciju, kas, pēc finanšu analītiķu domām, ļoti ietekmēs tā akciju cenu.

Runājot par Volvo tuvākajiem plāniem, tuvāko gadu laikā tas plāno uzbūvēt vairākas akumulatoru rūpnīcas, kā arī izveidot infrastruktūru pašbraucošajiem transportlīdzekļiem, kuru tīklam nākotnē vajadzētu aptvert visu Zviedriju.

LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив