Volvo XC60 krosovers būs elektrisks » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo XC60 krosovers būs elektrisks

Jaunais ilgi gaidītais Volvo XC60 krosovers būs 100% elektrisks. Ja agrāk uzņēmums domāja nodrošināt klientiem izvēles iespējas un piedāvāt savu standarta benzīna dzinēju līniju, tad tagad no šīs idejas ir pilnībā atmetis.

Atgādinām, ka Volvo bija viens no pirmajiem Eiropā, kas paziņoja par pilnīgu sava modeļu klāsta elektrifikāciju. Līdz 2030. gadam no šī uzņēmuma konveijeriem atstās tikai elektromobiļi, kas izceļas ar nulles oglekļa dioksīda emisiju.

Tomēr, atgriežoties pie Volvo XC60, kas tradicionāli iegūst satriecošu dizainu un elegantu salona apdari. Auto ar vienu uzlādi spēs pievarēt aptuveni 650 kilometrus, kas ir izcils rādītājs pat pēc klases labāko pārstāvju standartiem. Šajā gadījumā abu automobiļa elektromotoru jaudai vajadzētu būt aptuveni 300 ZS.

Pats auto Eiropā un ASV debitēs ar viena mēneša darbības rādiusu, pēc kura dosies iekarot NVS, Latīņamerikas un Āzijas reģiona valstis. Kopumā modelis jau bauda pastiprinātu interesi starp pircējiem, kuri ar nepacietību gaida priekšpasūtīšanas atvēršanu!

LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив