Kā uzņēmums Volvo panāca veiksmīgus tirdzniecības apjomus? » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Kā uzņēmums Volvo panāca veiksmīgus tirdzniecības apjomus?

Uzņēmums Volvo ir plaši pazīstams visā pasaulē, jo tas ir galvenais automašīnu ražotājs Zviedrijā. Katru gadu Volvo saražo un izstrādā jaunus transportlīdzekļu modeļus, ievērojot noteiktus augstus kvalitātes standartus. Ticiet vai nē, bet uzņēmums gandrīz jau gadsimtu pārdod automašīnas.

Automašīnas, kuras tagad pārdod Volvo, ļoti atšķiras no divdesmitā gadsimta sākuma modeļiem. Toreiz uzņēmums ļoti nopietni uztvēra kabrioletu OV4 un PV4 Jacob izstrādes procesu. Šīs automašīnas tika labi pārdotas, jo daudz labāk izturēja Zviedrijas klimatu nekā importētie izstrādājumi no Amerikas Savienotajām Valstīm.

1929. gadā pirmo reizi tika ieviests sešu cilindru modelis PV651. Pateicoties šai attīstībai, zīmola panākumi tikai turpināja augt. Uzņēmuma speciālistu komandai izdevās iegūt pietiekami daudz naudas, lai turpinātu uzlabot automašīnu dzinējus un atvērt pirmo rūpnīcu.

Tam sekoja ražošanas izmaksu samazināšanās, kas ļāva nopelnīt daudz vairāk naudas no pieaugošā pārdošanas tirgus. Parādījās vienkāršots PV51 modelis, kas tika ieviests 1936. gadā, atkārtojot dārgākās automašīnas PV36 dizainu. Galvenā atšķirība bija izmēros un aprīkojumā. Lielākajai daļai lietotāju automašīna izrādījās daudz pieejamāka.

1959. gadā notika īsta revolūcija – kopā ar PV544 tika ieviestas pasaulē pirmās drošības jostas ar trim stiprinājuma punktiem. 1960. gadā tika prezentēts arī uzņēmuma pirmais sporta automobilis P1800, kas vēlāk kļuva par televīzijas sērijas zvaigzni, pie kuras stūres atradās Rodžers Mūrs.

Ģimenes Volvo automašīnas – mūsdienu zīmola vēsture

Tomēr tas, kas uz visiem laikiem nostiprināja ģimenes automašīnas statusu šai markai, bija Volvo 1540 parādīšanās 1964. gadā. Automašīnas, kuru pamatā ir šis modelis, nepārtraukti tika pārdotas 1970. un 1980. gados. Starp uzlabotām ģimenes automašīnām bija Volvo modeļi 240, 340 un 850.

Nozīmīgi uzņēmuma panākumi noved pie tā, ka Ford Motor 1999. gadā iegādājās ražotāju Volvo, kas amerikāņu koncernam izrādījās liela kļūda. Līdz pat 2005. gadam zīmols sāk uzrādīt ļoti lielus zaudējumus.

Viss mainās tikai 2010. gadā, kad Volvo tiek pārdots Ķīnas uzņēmumam Geely Holding. Volvo Cars tagad veiksmīgi palielina savu peļņu. 2015. gadā zīmolam izdevās pārsniegt atskaites punktu vairāk nekā 500 tūkstošos pārdoto transportlīdzekļu. Lielākie noieta tirgi ir Ķīna, Zviedrija, Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija un Vācija. XC60 kļūst par zīmola pastāvēšanas veiksmīgāko automašīnu. Šī modeļa kopējais pārdošanas apjoms ir 159 tūkstoši eksemplāru.

Īpašības, kuru dēļ vērts pirkt Volvo

Pievēršot uzmanību reklāmām un sludinājumiem internetā, pamanīsit, ka Volvo dīleri ir pastāvīgi pieprasīti, jo ir vairākas īpašības, par kurām jau tagad ir vērts domāt saistībā ar laba uzņēmuma automašīnas iegādi. Starp galvenajām priekšrocībām, kuras jebkurš autovadītājs uzreiz pamanīs, ir sekojošas:

  • Plašs modeļu klāsts. Iespējams atrast izcilas markas automašīnu ar harmonisku dizainu un augstas kvalitātes konstrukcijas elementiem.
  • Lakoniskums. Apskatot lielākās daļas uzņēmuma automašīnu interjeru, lietotājs atradīs, ka tie visi atšķiras ar nelielu elementu skaitu, ļaujot vadītājam koncentrēties uz galvenajām automašīnas funkcijām. Iespējams viegli izbaudīt braukšanu, neuztraucoties par elementu, kas drīz vien var sabojāties.
  • Drošība. Ērti apstākļi tika sasniegti, pateicoties labajam priekšējo sēdekļu izvietojumam. Pasažieriem vienmēr būs pietiekami daudz vietas, lai labi izvietotos un sēdētu automašīnas iekšpusē. Zīmola transportlīdzekļu konstrukcijas uzticamība ir pierādīta daudzu gadu testēšanas laikā. Katrs transportlīdzeklis gadu desmitiem ir uzlabots, lai sniegtu praktiski nevainojamu sniegumu uz ceļa.

Pat tad, kad pienāk brīdis pārdot Volvo, ar to nevajadzētu būt grūtībām. Zīmola automašīnas tiek pastāvīgi pārdotas, izmantojot tiešsaistes sludinājumus Dalder vietnē.

Kā ar vietni Dalder var pārdot lietotu Volvo?

Lai veiksmīgi pārdotu zīmola transportlīdzekli, ieteicams izmantot tiešsaistes platformu. Šī ir lieliska vietne savas reklāmas ievietošanai, jo, publicējot automašīnas sludinājumu, nav stingru noteikumu, kas būtu jāievēro. Lai ievietotu savus piedāvājumus vietnē, pietiek tikai ievērot noteiktus standartus:

  • Labāk neslēpt automašīnas izskatu un parādīt to, ievietojot automašīnas attēlus tieši vietnē. Varat izmantot ne tikai automašīnas ārpuses attēlu, bet arī salona fotogrāfijas.
  • Pircējam jāsniedz pēc iespējas detalizētāka informācija par transportlīdzekli. Nekādā gadījumā nevajadzētu slēpt defektus, jo tas var radīt apgrūtinājumus, atrodot piemērotu pircēju.
  • Ja sludinājums ilgstoši paliek bez uzmanības, varat izmantot vietnes reklamēšanas funkcijas. Piedāvājuma ievietošana ir pilnīgi bez maksas, taču, ja vēlaties iegūt vislabāko iespējamo rezultātu, pārdodot savu automašīnu, varat izmantot vietnē iebūvētās veicināšanas funkcijas.

Ievērojot šos ieteikumus, lietotājs var iegūt iespēju pavadīt pavisam minimālu laiku, lai veiksmīgi pārdotu lietotu Volvo.

Kāpēc Dalder vietnē izvēlēties automašīnas Volvo?

Lietotājiem, kuri vēlas iegādāties patiešām labu Volvo automašīnu par pienācīgu summu, ieteicams rūpīgi apskatīt lietotos modeļus. Tas tāpēc, ka tie var būt vairākas reizes lētāki nekā automašīnas no salona, vienlaikus demonstrējot satriecošus rezultātus veiktspējas un izskata ziņā.

Pats vietnes interfeiss ir tik vienkāršs un saprotams, ka pat iesācējs, kurš neko nezina par transportlīdzekļu iegādi internetā, var viegli atrast sev piemērotus modeļus. Ir daudz filtru, kurus varat izmantot, lai iegādātos automašīnu tieši savā pilsētā. Tomēr, ja šāds modelis vēl nav pieejams, varat saglabāt meklēšanas filtru, un Dalder sistēma automātiski paziņos par pārdošanā esošās automašīnas pieejamību, tiklīdz tā nonāks pārdošanā. Ziņojums tiks nosūtīts pircējam pa e-pastu vai uz personīgo kontu vietnē.

LV / Volvo