Volvo plāno līdz 2030. gadam ražot tikai elektriskos transportlīdzekļus » Volvoforum.lv - новости Volvo в Латвии

Volvo plāno līdz 2030. gadam ražot tikai elektriskos transportlīdzekļus

Volvo nolēma viens no pirmajiem novirzīt klasiskās ICE automašīnas par labu 100% elektriskajām automašīnām. Protams, ražošanas līniju pāreja uz jaunām sliedēm prasīs zināmu laiku, taču līdz 2030. gadam starp Volvo modeļu līniju tiks parādīti tikai elektriskie transportlīdzekļi.
Šobrīd uzņēmums var lepoties tikai ar vienu sērijveidā ražotu elektromobili, proti, ar divu motoru XC40 Recharge P8 AWD, kura kopējā jauda ir 408 ZS. Automašīnas jaudas rezerve ir 400 kilometri saskaņā ar WLTP ciklu, un to ražo autoražotājs rūpnīcā Zviedrijā.

Izpilddirektors Hokans Samuelssons dalījās ar informāciju par uzņēmuma plāniem. Automašīnas nākotnes digitālajā samitā viņš pieminēja, cik svarīgi ir pāriet uz jaunu laikmetu, ko iezīmē masveida elektrisko transportlīdzekļu parādīšanās. Pēc Hokana teiktā, līdz 2025. gadam uzņēmuma sastāvā tiks piedāvātas tikai automašīnu hibrīdās versijas, un līdz 2030. gadam iekšdedzes dzinējs tiks pilnībā pamests.
Ģenerāldirektors pilnībā atbalsta vairāku Eiropas valstu iniciatīvu, kuras ir nolēmušas atteikties no iekšdedzes dzinēju izmantošanas. Jo īpaši līdzīgas programmas jau darbojas Norvēģijā, Lielbritānijā, Zviedrijā un Dānijā.
LV / Volvo


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив