Labākās ziemas riepas 2022. gadā - no budžeta līdz premium klases riepām

Labākās ziemas riepas 2022. gadā - no budžeta līdz premium klases riepām

1. Sailun IceBlazer WST1 

Sailun ziemas riepas ir paredzētas vieglajiem automobiļiem un krosoveriem, piedāvājot labu sniegumu ar ierobežotu budžetu. IceBlazer WST1 ir Ķīnas ražotāja Sailun ziemas riepas ar radzēm, kas pieejama vairāk nekā 60 izmēros. Tās ir uzņēmuma visvairāk pārdotais ziemas produkts, un kopumā vairāk nekā miljons kanādiešu ir iegādājušies Sailun IceBlazers ziemas lietošanai. 

 

Īpaši izstrādāts, ar silīcija dioksīdu pastiprināts maisījums ir paredzēts, lai gumija būtu elastīga un nodrošinātu maksimālu saķeri ekstremāli zemās temperatūrās. Somijas izdevuma Tuulilasi veiktajā salīdzinošajā testā WST1 uzrādīja īpaši labus rezultātus, bremzējot uz sniega un slapjos apstākļos. Uzņēmums ir ieguldījis arī progresīvos riepu materiālos un vides tehnoloģijās. 

 

2. Pirelli Winter Sottozero 3 

 

Sottozero 3 riepām ir veiktspēja, ko atbalsta luksusa automobiļu ražotāji, un tajās ir iekļautas inovatīvas tehnoloģijas, lai saglabātu mobilitāti ārkārtas situācijās. Pirelli, izstrādājot riepas Winter Sottozero 3, kas paredzētas augstākās klases premium klases transportlīdzekļiem, izmantoja jaunus 

savienojumus un jaunu riepas līstes dizainu. Šīs riepas tika izstrādātas kopā ar luksusa klases automobiļu ražotājiem, kā Bentley, Maserati un Tesla, un tās ir pieejamas ar 16-21 collu izmēriem. 

 

Riepām ir 3D lāpstiņas, kas uzlabo vadāmību sausos apstākļos, ar augstu lāpstiņu blīvumu, kas nodrošina labāku saķeri uz sniega. Divas platas garenvirziena rievas uzlabo vadāmību uz slapja ceļa un bremzēšanu. Riepas iekšpusē izmantotā "Seal Inside" tehnoloģija ļauj braukt tālāk, nezaudējot gaisa spiedienu pat pēc caurduršanas, un tiek apgalvots, ka tā novērš aptuveni 85 % no iespējamiem nejaušiem spiediena zuduma iemesliem. 

 

3. Michelin X-Ice SNOW 

 

X-Ice SNOW ir plaši slavēto X-Ice Xi3 un Latitude X-Ice Xi2 pēctecis. Izstrādātas Michelin Ziemeļvalstu testēšanas centros un ražotas galvenokārt uzņēmuma rūpnīcā Jaunskotijā, Kanādā, X-Ice SNOW uzlabo sava priekšgājēja saķeri ar sniegu un bremzēšanu. Michelin apgalvo, ka arī protektora nodiluma testos jaunpienācējs ir ieguvis labus rezultātus salīdzinājumā ar vadošajiem konkurentiem. 

 

Jaunais V formas protektors ir veidots tā, lai saglabātu savu formu - un līdz ar to arī veiktspēju - pat nodiluma laikā, tāpat kā EverGrip tehnoloģiju ieviešana, ko esam redzējuši citos Michelin produktos. Uzņēmuma "Flex-Ice 2.0" protektora maisījums, kas sastāv no "unikāla gumijas maisījuma, kura pamatā ir silīcija dioksīds", lai saglabātu elastību skarbos aukstā klimata apstākļos. 

 

4. Yokohama iceGUARD iG60 

 

IceGUARD iG60 piedāvā lielisku vērtības un veiktspējas apvienojumu vidējās klases riepām. Yokohama iceGUARD saimē ir vairākas ziemas riepas, tostarp nesen radītās iG60 vieglajiem automobiļiem un miniveniem, un G075 mikroautobusiem, krosoveriem un SUV. Protektora dizainam ir zigzaga formas apļveida rievas ar 3D formas sienu, kas savāc un izspiež sniegu, kā arī rievas, kas izkliedē sniega putru. Tiek apgalvots, ka savstarpēji bloķējošās un adaptīvās 3D līstes - nelielas rievas, kas ļauj riepai radīt berzi uz ledus - uzlabo stabilitāti un saķeri, savukārt mainīga leņķa centrālā rieva uzlabo stingrību uz sausa seguma. 

  

5. Pirelli Scorpion Winter 

 

Scorpion Winter riepām ir pārbaudīta veiktspēja un lielisks segums luksusa klases SUV un citiem automobiļiem. Scorpion Winter ir savas klases līderis kopš tā izlaišanas pirms astoņiem gadiem, un tā ir uzvarējusi vairākos testos. Riepas tika izstrādātas, lai nodrošinātu augstu saķeri ar lielu jaudu un griezes momentu, ko nodrošina luksusa apvidus automobiļi un krosoveri, piemēram, Audi, BMW un pat Lamborghini. Saskaņā ar Pirelli sniegto informāciju inženieri īpašu uzmanību pievērsa bremzēšanai no kalna uz zemas saķeres virsmām un pagriezienu veikšanai līkumos. 

 

Desmit luksusa klases automobiļu ražotāji ir apstiprinājuši Scorpion Winter izmantošanai gandrīz 50 savos transportlīdzekļos, tostarp jaunākajos luksusa klases elektriskajos transportlīdzekļos, piemēram, Jaguar I-Pace un Mercedes-Benz EQC. Tiek apgalvots, ka pieejamais izmēru diapazons - no 16 līdz 22 collas - aptver vairāk nekā 85 % tirgus.

LV


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив